Samen, Zij aan Zij – Zij aan zij van Margot Habets-Heil

Nieuws
dinsdag 21 april 2026
1e prijs schrijfwedstrijd Kring Zuiderpoort

Zij aan zij van Margot Habets-Heil

Afgelopen jaar hebben we veel mooie, ontroerende en inspirerende inzendingen mogen ontvangen voor onze schrijfwedstrijd met het thema Samen, Zij aan zij. We zijn erg onder de indruk van de ingezonden gedichten, verhalen, ervaringen en woorden. Graag delen we een aantal van deze bijdragen met jullie.

We beginnen met Zij aan zij van Margot Habets-Heil uit afdeling Schinnen, winnaar van de eerste prijs in Kring Zuiderpoort. In haar gedicht brengt zij een ode aan vrouwen van vroeger en nu: vrouwen die bouwen, verbinden, volhouden en samen sterker staan. Margot publiceerde eerder, onder haar meisjesnaam Margot Heil, ook twee korte verhalenbundels: Heel even en Heel even beleven.

👉 Lees hier het gedicht!

Zij aan zij van Margot Habets-Heil

Lid worden?

Lid worden van ZijActief betekent ontmoeting, ontspanning en persoonlijke ontwikkeling. Oftewel: in je eigen omgeving activiteiten ondernemen en bijeenkomsten bijwonen, samen met andere vrouwen.

Ik word lid!