Kring wandeling - Kring Zuiderpoort & Kring Weert
Excursie door het watermolen landschap
Op zaterdag 9 mei 2026 organiseren kring Zuiderpoort en kring Weert een wandeling van ongeveer 4 km met rondleiding in de omgeving van de Schouwsmolen in Ittervoort.
De Schouwsmolen is een watermolen aan de Itterbeek en een passende locatie om stil te staan bij water, waterbeheer, natuur, monumenten en het Limburgse landschap. De wandeling vindt plaats in het kader van de Waterschapsverkiezingen 2027. Onderweg is er aandacht voor het belang van goed waterbeheer en voor de rol die water speelt in onze leefomgeving. Bij een watermolen wordt dat op een duidelijke manier zichtbaar.
Kring wandeling - Kring Zuiderpoort & Kring Weert
Wandel met ons mee!
Deze activiteit valt samen met het Nationale Molendagweekend. Dat maakt het een goed moment om ook stil te staan bij het erfgoed van deze plek.
Na de wandeling sluiten we traditiegetrouw af met een koffie/thee en een lekker stuk vlaai!
Neem gerust je partner, een vriend, vriendin, buur of familielid mee en wandel gezellig met ons mee!
👉 Bekijk hier de uitnodiging voor alle details!
Meld je hier aan!Misschien ook interessant voor jou
Meer berichten
Vul het kennisbank formulier in
Heeft jouw afdeling onlangs een leuke workshop, een boeiende lezing of andere interessante activiteiten georganiseerd? Vul dan het formulier in.
Voeg een activiteit toe