Internationale Vrouwendag 2026 – Kring Zuiderpoort & Kring Weert

Nieuws
donderdag 22 januari 2026
Kring Zuiderpoort & Kring Weert

Internationale Vrouwendag 2026 - Carolien van ’t Hof - Hellemoer

Op maandag 9 maart organiseren Kring Zuiderpoort en Kring Weert, ter ere van Internationale Vrouwendag, een inspirerende avond met gastspreker Carolien van ’t Hof.

Zij verzorgt een lezing over haar boek Hellemoer, een meeslepende historische roman over de grootste heksenvervolging van de Lage Landen. Het verhaal speelt zich af in de 17e eeuw en is gebaseerd op waargebeurde gebeurtenissen uit Roermond.

👉 Bekijk de uitnodiging voor alle details.

Kring Zuiderpoort & Kring Weert

Jij komt toch ook?!

Tijdens de lezing vertelt Carolien hoe het boek tot stand is gekomen en gaat zij in op de mentaliteit van die tijd. Daarbij maakt zij een duidelijke koppeling met patronen die ook vandaag de dag nog herkenbaar zijn.

Jij komt toch ook?

👉 Klik op de onderstaande knop om naar het aanmeldformulier te gaan.

Aanmelden Lezing Carolien van ’t Hof - HELLEMOER

Lid worden?

Lid worden van ZijActief betekent ontmoeting, ontspanning en persoonlijke ontwikkeling. Oftewel: in je eigen omgeving activiteiten ondernemen en bijeenkomsten bijwonen, samen met andere vrouwen.

Ik word lid!