De Rabo ClubSupport

Nieuws
woensdag 25 september 2019

Aan de ZijActief leden welke lid zijn van de Rabo Bank.

Rabobank Zuid Limburg Oost steunt ieder jaar verenigingen in haar werkgebied met een donatie naar gelang het aantal behaalde stemmen. De actie heet: Rabo ClubSupport .

Als je lid bent van de Rabobank krijg je binnenkort door de bank 5 codes toegestuurd. Elke code geeft recht op één stem. Je kunt maximum 2 stemmen aan één vereniging geven. De Rabo Clubsupport stemperiode is dit jaar van 27 september t/m 11 oktober. Andere familieleden of kennissen stimuleren om op ZijActief afd. Schinnen te stemmen juichen we van harte toe. Hoe meer stemmen onze vereniging krijgt, des te groter is de donatie van de Rabobank aan onze clubkas.

Steun onze ZijActief vereniging met je stem en laat stemmen niet verloren gaan.

Alvast dank voor je stem(men).

Lid worden?

Lid worden van ZijActief betekent ontmoeting, ontspanning en persoonlijke ontwikkeling. Oftewel: in je eigen omgeving activiteiten ondernemen en bijeenkomsten bijwonen, samen met andere vrouwen.

Ik word lid!