Agenda
Er zijn geen agenda items voor deze afdelingFotoalbum
Lezing over de ENCI groeve
Op 19 mei kwamen twee heren en een dame van Natuurmonumenten een verhaal vertellen over de ENCI groeve in Maastricht. Vlakbij het centrum van Maastricht ligt de ENCI-groeve: een ruig, indrukwekkend landschap vol contrasten. Wat ooit een bedrijvige kalksteengroeve was, is nu een plek waar de natuur haar kracht laat zien. Steile mergelwanden, kraakhelder water, kalkgrashellingen en verborgen valleien maken deze voormalige industriële plek tot een uniek natuurgebied. Een landschap gevormd door mensen, heroverd door de natuur.
Natuurmonumenten zet zich in voor een natuurrijker Nederland. Ze zetten zich in voor het herstel van de biodiversiteit, overal in het land. Dat is hard nodig, want onze natuur verarmt en verdwijnt. Maar we kunnen het tij keren. Als je natuur de ruimte geeft, keren plant- en diersoorten terug. Met elkaar kunnen we zorgen dat Nederland weer natuurrijker wordt: vol zingende vogels, zoemende insecten en bloeiende planten. Dat doen we samen met alle natuurliefhebbers.
Bedankt voor de boeiende lezing en de manier waarop jullie de presentatie hebben gegeven. Een groep van 38 dames hing aan jullie lippen 😉
Lid worden?
Lid worden van ZijActief betekent ontmoeting, ontspanning en persoonlijke ontwikkeling. Oftewel: in je eigen omgeving activiteiten ondernemen en bijeenkomsten bijwonen, samen met andere vrouwen.
Ik word lid!