Opening tentoonstelling Hexpositie

vrijdag 21 november 2025
Orange the World 🧡

Opening Hexpositie

Op 21 november opent de tentoonstelling Hexpositie – Vonken van veerkracht in De Weerstand in Roermond. De Hexpositie is een bijzonder kunstproject waarin kunstenaars uit de regio samenkomen voor een eerherstel aan de slachtoffers van de heksenvervolgingen toen én een ode aan de kracht, schoonheid en wijsheid van vrouwen nu.

Gedurende de campagneperiode, die loopt tot en met 10 december, vinden in Roermond meerdere activiteiten plaats rond het thema Orange the World. Zo is de Hexpositie in De Weerstand te bezoeken, zijn er lezingen voor belangstellenden en wordt er tijdens het vrijdaggebed bij de Turkse Moskee aandacht aan dit onderwerp besteed.

Meer informatie: www.hexpositie.nl

Agenda

Er zijn geen agenda items voor deze afdeling

Lid worden?

Lid worden van ZijActief betekent ontmoeting, ontspanning en persoonlijke ontwikkeling. Oftewel: in je eigen omgeving activiteiten ondernemen en bijeenkomsten bijwonen, samen met andere vrouwen.

Ik word lid!