4 Maart lezing over Charles Eyck in ’t Keerhoes, Cadier en Keer.
Deze avond geeft drs. I. Henssen een lezing over Charles Eyck, de energieke expressionist, de man die van elke stille ruimte een sprekend kunstwerk maakt.
Charles Eyck (1897-1983) werd als 9-jarige jongen doof en volgde daarom geen school maar tekenlessen in zijn geboortedorp Meerssen. Zo leerde hij zich uit te drukken in beelden en kwam hij op de Rijksacademie in Amsterdam terecht. Zijn armoedige tijd daar sloot hij rijkelijk af met de winst van de Prix de Rome. Eyck was een man die altijd bezig was en om 4 uur s’ morgens al in zijn atelier aan het schilderen was. Eyck heeft vele duizenden werken gemaakt. Hij schilderde in meer dan 40 kerken wandschilderingen en maakte honderden glas-in-lood ramen.
Kunstliefhebster Henssen staat bekend om haar beeldende stijl en zal de bezoekers in 2 uur tijd een boeiend overzicht geven van het leven, werk en de denkwereld van Charles Eyck. Met meer dan 200 dia’s aan uniek beeldmateriaal, belooft het een kleurrijke avond te worden.
Wees erbij en mis het niet.
Aanvang: 19.30 uur in ’t Keerhoes in Cadier en Keer
Deze avond zijn ook niet-leden (mannnen/vrouwen) welkom. Zij betalen € 5,00.
ZijActief Cadier en Keer
25 Maart a.s. is er bij DOUBLE YOU, Dorine Verschureplein 14a in Elsloo om 14.00 uur een modeshow door en voor de leden van Zij Actief Cadier en Keer.
Double You is een damesmodezaak waar U kleding van verschillende merken, maten (van klein tot groot) en topkwaliteit kunt kopen.
U krijgt eerlijk en professioneel advies in een gezellige ambiance.
Belangstellenden graag vóor 15 maart aanmelden bij:
Loes tel. 06 22083023 of bij
Margret tel. 043 3612473
Deze middag zullen we carpoolen, dus bij aanmelding graag opgeven of U wilt rijden.
Diegene die met iemand meerijdt betaalt hiervoor een vergoeding van € 3,00