Na een melding van bijvoorbeeld een inbraak of een vermist kind ontvangen de deelnemers aan Burgernet een ingesproken bericht via de (mobiele) telefoon of een tekstbericht per SMS of e-mail, met het verzoek uit te kijken naar een bepaalde persoon of een voertuig. Zo helpen burgers direct bij de opsporing van daders, een voertuig of een vermist kind. Alle deelnemers ontvangen na afloop van de Burgernetactie een bericht over de resultaten van de actie.
Meld u aan!
Op dit moment doen in Limburg de volgende gemeentes mee met Burgernet: Beek, Beesel, Bergen, Echt-Susteren, Gennep, Horst aan de Maas, Leudal, Maasgouw, Mook en Middelaar, Nederweert, Peel en Maas, Roerdalen, Roermond, Venlo, Venray en Weert. Woont u in één van deze gemeenten? Ga dan naar www.burgernet.nl om u aan te melden. Vertel het ook uw vriendinnen, familie, buren en kennissen. Want hoe meer mensen uitkijken naar verdachte of vermiste personen, des te groter de kans dat de zaak snel wordt opgelost en daarmee de veiligheid wordt vergroot. Op www.burgernet.nl. vindt u ook meer informatie, zoals een kort instructiefilmpje over de werking van Burgernet.
![]()
Praat mee op ons forum over diverse onderwerpen. Reageer op de berichtjes en wissel zo ervaringen uit met uw mede-ZijActief-leden.
Helemaal van dit seizoen! Een lekker voorgerecht voor vier personen met asperges.